برنامه مطالعاتی ویژه آزمون ۷ فروردین قلم چی (رشته تجربی)

۲۸ اسفند ۱۳۹۶ خبری جمال

سلام به دوستان کنکوری

همونطور که میدونید برای انجام هرکاری باید ابزار متناسب با اون کار رو در اختیار داشته باشیم تا بتونیم کل کار رو بی عیب و نقص انجام بدیم.
مهمترین کاری که ما در سال کنکورباید انجام بدیم مطالعه دروسی است که در آزمون سراسری مورد پرسش قرار میگیره و اگر قرار باشه این کار رو به بهترین نحو انجام بدیم باید از بهترین ابزار برای رسیدن به این مهم استفاده کنیم.
مهمترین ابزار برای یک مطالعه خوب و مفید، داشتن یک برنامه مطالعاتی است که در طول سال کنکور همه درس ها و مباحث رو به طور کامل پوشش بده.
اگرچه برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی بعنوان «برنامه‌ی بلند مدّت راهبردی» برای تمام داوطلبان یکسانه امّا برای تنظیم برنامه‌های «میان مدّت» و «کوتاه مدّت» متناسب با وضعیّت داوطلبان باید به گونه‌ای متفاوت عمل بشه به نحوی که تمام درس ها به طور کامل پوشش داده بشه.
نکته خیلی مهم : برنامه‌ای که در سایت مهروماه برای شما داوطلبان گرامی ارائه دادیم یک برنامه کاملا عمومیه و مطابق با آزمون های قلم چی تدوین شده . لذا لازمه که هرکدوم از شماها براساس ویژگی ها و توانایی های شخصیتون تو برنامتون تغییراتی ایجاد کنید.
خبر خوب اینکه : شما میتونید سوالای خودتون رو در موردنحوه برنامه ریزی و چینش درساتون تو هفته رو به آیدی مشاورکانال مثبت من بفرستین تا دوستامون تو دپارتمان مشاوره کمکتون کنن.

موفق باشید

برنامه مطالعاتی ویژه نوروز ۹۷، مطابق با آزمون ۷ فروردین قلم چی(رشته تجربی)

هفته اول  (۱۹ تا ۲۵ اسفند)

 

هفته دوم(۲۶ اسفند تا ۳ فروردین)


هفته 
سوم (۴ تا ۷ فروردین)

 

دانلود آهنگ مسعود صادقلو ما به هم میایم